22 Ocak Günlük Burç Yorumları

22 Ocak Günlük Burç Yorumları. Günlük burçlar. Günlük koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık burç yorumu.

♈ KOÇ 22 Ocak

21 Mart – 20 Nisan

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Uzaktan sorunları anlayamıyor ve sıcak ilişki kurmakta zorlanıyorsunuz Aile bireylerinden birisiyle daha yakın ilişkiler içinde olmanız gerekiyor.

Koç Burcu Günlük Para Falı

Çok yoğun bir tempoyla çalışırken bile parasızlık çekmeyi anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Fakat önümüzdeki günlerde çok belirgin bir düzelme olabilir. Bugünlerde yaşadığınız ve eziklik hissettiğiniz bir para konusu aklınızdan çıkmıyor.

Koç Burcu Günlük İş Falı

İşi sorunlarınızı işyerinizde bırakıp ağız tadıyla tatil geçirmekte zorluk çekiyorsunuz. Yakınlarınız sizi bu konuda sürekli uyarıyorlar. İşin yoğunluğunun ve bu işe mecbur oluşunuzun üzerinizde oluşturduğu ağır baskıyı bu gün de hissedeceksiniz. .

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Mutsuz ve umutsuzsunuz. Bugün ondan bir haber alabilirsiniz. Onu bir türlü unutamayışınız, aşka hiç benzemeyen sıradan ilişkilerin ötesine geçmenizi engelliyor.

♉ BOĞA 

21 Nisan – 21 Mayıs

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir arkadaşa geçici olarak bıraktığınız malınızın, onda kalacağı süreyi çoktan doldurduğunu biliyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Paranızı iyi kullanma eğilimleri gösteriyorsunuz. Gelecekle ilgili beklentilerinize yapmayı düşündüğünüz harcamaları bir süre dondurmanız yararlı olabilir.

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İşin gereği diyor ve inanılmaz bir yoğunluk yaşıyorsunuz. Ama bu koşuşturmanız, işin gereğinin dışında, bazı sorunlarınızı unutma çabası olarak da değerlendiriliyor.

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Elinizden geldiğince bir şeyleri düzeltmeye çalışıyorsunuz. O ise, artık bağlılığınızdan kuşkuya düştüğünü, ilişkinizden eski tadı almadığınızı düşünüyor ve bu düşüncesini çok belli ediyor

♊ İKIZLER

 

22 Mayıs – 21 Haziran

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir tartışma içine girmeniz halinde bütün problemlerin sorumlusu ilan edilebilirsiniz İşyerinizdeki probleme aklı başında biri gibi sağduyulu yaklaşmak zorundasınız.

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Bankadaki küçük birikiminize dokunmak istemiyorsunuz. Size destek olmak isteyen bir yakınınız var. Çoktan almış olmanız gereken bir alacağınızı alamıyorsunuz. Bu bütçenizde bir açığa neden oldu.

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde bulduğunuz dostluklar içinizi ısıtıyor. Kariyeriniz açısından pek yararlı bir işyerinde olmamanıza rağmen son derece mutlu görünüyorsunuz. İlerleyen saatlerde bir görüşmeniz olacak.

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin son derece anlayışlı biri olmasının mutluluğunuzda büyük payı var. Ama siz şu gereksiz kıskançlıkları bir an önce atmalısınız. Bugün de küçük bir kıskançlık sorunu yaşayabilirsiniz.

 

♋ Yengeç

 

22 Haziran – 22 Temmuz

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Dikkatli değerlendirme yapmanız geleceğinizi etkileyecek. Ani kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Bu sizin zararınıza olacak.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Para pul işlerini askıya almış görünüyorsunuz. Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Henüz ortaya çıkmayan ama sizi rahatsız eden bir konu bugünkü bir görüşmede gündeme gelecek. İyimserliğiniz işinize de yansıyacağından konuyu şimdilik fazla büyütmeyeceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızdaki mutluluk yan etkilerini de gösteriyor. Aşırı iyimser bir gününüzdesiniz. Bu iyimserliğiniz ilişkinizden kaynaklanıyor. Sabah sevdiğinizle ilgili bir haber alabilirsiniz.

♌ Aslan

 

23 Temmuz – 23 Ağustos

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Taraf olmaya epeyce zorlanacağınız bir konudan, hızla uzaklaşmanız gerekecek.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günler içinde para konulu bir yolculuğunuz var, bu yolculukta sıkı tartışmalar söz konusu. Çok küçük umutlarla beklediğiniz bir miktar para, değişik bir kanaldan elinize geçebilir.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günlerde ilginç öneriler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir. Bir sistem oluşturmaya, belli düzenler içinde çalışmaya ihtiyacınız var. Bu çabalar içindesiniz, karşılığını göreceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde alacağınız kararlarda cesur olun. Uzun bir erteleme dönemi, en azından kalıcı dostluğu sağlayabileceği gibi, her şeyi sil baştan da yapabilir. Her tür duygusallıktan arınıp mantıklı kararlar gerekiyor.

♍ BAŞAK

 

24 Ağustos – 22 Eylül

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Hemen parlayan kişiliğiniz bugün size çok şey kaybettirebilir. Bugün sağduyuya fazlasıyla ihtiyacınız var.

Başak Burcu Günlük Para Falı

Çılgın gibi para harcamanıza göz yumanların sizin gerçek dostlarınız olmadığını anlamak zorundasınız. Onların dışında herkes tarafından uyarılıyorsunuz. Bunları dikkate almalısınız.

Başak Burcu Günlük İş Falı

Bugün sıradan gibi görünse de, bir anda sizin en önemli günlerinizden biri olabilir, hazırlıklı olun. Gündemde olmayan bir toplantının bugün en karlı kişisi olacaksınız.

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Geçmişte herkesin mutlu son beklediği ilişkinizi kimsenin kavrayamadığı nedenlerle bırakmış olmanız, şimdi insanların size güvensiz yaklaşmasına neden oluyor. Aşk ilişkilerinizde pek güvenilmez bir imajınız var.

♎ TERAZİ

 

23 Eylül – 23 Ekim

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Sırtınızdaki ağrılar söylediğiniz gibi mevsimle ilgili olabilir. Ama olmayabilir de.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Ödemeleriniz ve toplayacağınız paralar bugünlerde başa baş gidiyor. Her zaman inişli çıkışlı olan para durumunuz, şu günlerde bir istikrar gösteriyor. Ama bu belli bir zamana kadar böyle gidecek gibi görünüyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde bir sorun yaratmamaya özen gösteriyorsunuz. İş hayatınız genel olarak problemsiz. Hafta içinde sizi sonradan çok ilgilendirecek bir toplantının içinde olacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Akşama yakın üzerinizde etkisi olan biri, gergin sinirlerinizi yumuşatmaya çalışacak. Onu kıramayacak ve kırgın olduğunuz sevgilinizi telefonla arayacaksınız. Ama yine de, ilişkiniz kısa zamanda toparlanacak gibi görünmüyor.

 

♏ AKREP 22 Ocak

 

24 Ekim – 22 Kasım

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevgilinizle beraberliğinizin düzgünlüğüne aldanıp ilişkinize az zaman ayırıyorsunuz. Büyük bir coşkuyla yaşamak yerine, onu istemeden, bilmeden ihmal ediyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bu günlerde dostluk ve çıkar ilişkisini birbirinden ayırmakta zorluk çekiyorsunuz. Parayla ilişkinizde göze hoş gelmeyen bazı taraflar gözleniyor. Bunları sizin de görebilmeniz için çok objektif bakmanız gerekiyor.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Şimdilik şikayetçi gibi görünmüyorsanız da, yakın bir zamanda yorgunluktan döküldüğünüzü göreceksiniz. Fazla sorumluluklar taşıyorsunuz,. hayatınızın iş dışında kalanına zaman ayıramıyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. Güzel bir ilişkiniz, doyumlu bir beraberliğiniz var.

♐ YAY 22 Ocak

 

23 Kasım – 21 Aralık

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Bütün yetenek ve becerilerinizi ortaya sermeniz gerekecek. Çok, ama çok önemli bir görüşmeniz olabilir bu yakınlarda.

Yay Burcu Günlük Para Falı

Paraların tamamen suyunu çektiği bir dönemdesiniz, ama yakın geleceğinizde bol ışık görünüyor. Elinizden geleni yapıyor, biraz şansa ihtiyaç duyuyorsunuz.

Yay Burcu Günlük İş Falı

Ortak ya da benzeri iş ilişkinizle dinamizm gerektiren uğraşlar içinde görünüyorsunuz. O ve sizi birbirinizi tamamlıyorsunuz. Bazı projeleriniz hedefe oldukça yakın.

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle uyum içindesiniz. Mantığınız, duygusallığınızı denetliyor. Sorun yaratabilecek heyecanlar, çılgınlıklar size epeyce uzak görünüyor. Aşkınızı, tartışılmaz gerçeklere bağlamışsınız

♑ OĞLAK

 

22 Aralık – 20 Ocak

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sabırlı olmalısınız. Önünüzde elinizi ayağınıza dolaştırabilecek olaylar var. Çevrenizde de kötü niyette insanlar görünüyor.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Hesapta olmayan harcamalarla yüz yüze gelebilir, endişelenebilirsiniz. Yüz yüze geldiğiniz harcamaların bazılarından vazgeçmeniz mümkün değil, bazılarını erteleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Çalışma hayatınızdaki gerginliği çözene kadar, iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi görünüyor. Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle bu konu üzerine konuşma fırsatınız olacak. Sorunun çözümüne büyük yararı olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde çok haklı ve insanca kaygılar taşıyorsunuz. Partnerinizin kendi kişisel sorunlarının baskısıyla değişebileceğinden korkuyorsunuz. Ona daha yakınlaşmak problemlerini paylaşmak istiyorsunuz.

♒ KOVA 22 Ocak

 

21 Ocak – 18 Şubat

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevincinizi belli etmeniz yeterli gelmiyor. Önemli bir başarıya imza atan genç bir yakınınız sizden övgü bekliyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı

Küçük ödemelerinizin alacaklıları, erteleme isteğinize güçlük çıkartacak gibi görünmüyorlar. Bir süre işsiz kalma olasılığına karşı kenarda da bir şeyleriniz var. Yakınlarınız da bu kısa süreçte yanınızda olacaklarına inanıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük İş Falı

Yeni iş başvurularınızdan bir haber gelmesini bekleme direncini gösteremeyeceksiniz. İşyerinizle ilişkinizi bir an evvel kesmek kararındasınız. Çok yakın bir zamanda bunu çıkarıp konuşacaksınız.

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Partneriniz sizi üzmeye devam ederek kararınıza yardımcı olacak. İlişkiyi bitirme kararı vermek için çok beklemeyeceksiniz. Ayrıca, yıpranmış sinirlerinizle uzun zaman yeni bir denemeye de kalkışmayacaksınız gibi görünüyor.

 

♓ BALıK 22 Ocak 

 

19 Şubat – 20 Mart

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Çok yoğun tempolu çalışıyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Para Falı

Aile içindeki bir para tartışmasından rahatsızlık duyuyor, uzak kalmaya çalışıyorsunuz. Para meseleleri sizi yoruyor. Parayı sıkı tutmayı bilmenize rağmen, para elinizden uçup gidiyor.

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde, ne şekilde olursa olsun çözülmesi gereken şeyler olduğunu düşündüğünüz sorunlarınız var. Bugünlerdeki karışıklık bazı çalışanların gevşekliğinden kaynaklandığına inanıyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Size doğru yönelen birini kabullenip ilişki yaşamanız halinde ödeyeceğiniz olası bedeller size çok ağır geliyor. Yaşayıp yaşamamakta kararsız kaldığınız, ama sizi çok heyecanlandıran bir ilişkinin başındasınız.

[X]