3 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları: Koç, Boğa, İkizler ve diğerleri…

TEK KART TAROT FALI 

Koç burcu 3 Şubat 2021

Eşinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Gün içinde denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Sabah saatlerinde ani tepkiler vermemeye çalışın. Sorumlu olduğunuz işlerde daha cesaretli olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde tepkilerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olun.

Hayatın akışının yetişilemeyecek kadar hızlı olduğunu düşünmekle geçireceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. İçinde olduğunuz yüksek tempo sinirlerinizi gerebilirse de, sakin kalmak için çabalamalısınız. Sinirlerinize yenilirseniz, yoğunluğun altından kalkma şansını kaybedebilirsiniz.

Boğa burcu 3 Şubat 2021

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve partneriniz, dostlarınız, ortaklarınızla görüşmelerinizde yanlış anlaşılmalar, iletişim hataları ve genel bir motivasyon düşüklüğüne açık bir zamandan geçerken, 16.00 sonrasında iletişim yetenekleriniz ve kişisel motivasyonunuz yükseleceği için ilişkilerdeki paylaşımlarınızı daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi adınıza güven duygusunun önemli olduğunu bildiğiniz için, size bu duyguyu sağlayacak kişilerin etkisinde kalıyorsunuz. Bugün gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz.

İkizler burcu 3 Şubat 2021

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız, çocuklarınızla iletişiminiz ve finansal konularda problemlerle karşılaşabilir, iletişim hataları yaşayabilirsiniz 17.00’dan sonraki zaman diliminde duygularınızın ve ruhsal gücünüzün yükseleceği, enerjinizi istediğiniz konuya ve hedefe yönlendirebileceğiniz, kendiniz için niyetlerde bulunmanız gereken ve ilişkilerde yüksek tepkilerden kaçınarak ılımlı davranmanızın faydalı olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

Grup çalışmaları için uygun bir gün ve  kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Bugün duygusal takıntılarınızdan uzak kalarak, zamanınızı ihmal ettiğiniz  sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

Yengeç burcu 3 Şubat 2021

Bugün ailevi konularda huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Eski konular açılabilir. Babanızla ilgili olaylara ilgilenebilirsiniz. Gün içinde güven aradığınız koşullar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha atak davranabilirsiniz. İşlerinize yön kazanmak için çaba göstereceksiniz. Gün içinde çıkabilecek tartışmalar dikkat etmenizde fayda var.

Günlük işleri yoluna koymak ile geleceği ilgilendiren uzun vadeli planlar üzerinde çalışmak arasında kararsız kalabilirsiniz. Günlük işlerle uğraşırken karşılaşacağınız bazı noktalar, hazırlamakta olduğunuz planların bir kısmını değiştirmenize sebep olabilir. Devamını Okuyun…

Aslan burcu 3 Şubat 2021

Yeni bir ilişkiye gireceksiniz ve kendinizi dünyanın zirvesindeymiş gibi hissedeceksiniz. Kariyeriniz harika bir şekilde ilerliyor ve çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız güzel günler aklınıza gelecek.

Beyniniz başka bir şeyle uğraşırken içgüdüleriniz başka bir şey için endişeleniyor ve bunu erkenden halledemezseniz bu çatışma sorunlu hale gelebilir. Bilinçaltınızı kapatın ve sadece odaklanın. Devamını Okuyun…

Başak burcu 3 Şubat 2021

Gün içinde maddi konulara yoğunlaşabilirsiniz. Parasal birikimlerinizi yönlendirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çabalayabilirsiniz. Bu konuda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Önünüzdeki engelleri aşmak için yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Huzursuzluklara karşı kendinizi korumalısınız.

Herhangi bir alanda ve herhangi bir kişiye karşı sahip olduğunuz sorumluluklar artabileceği gibi, birbirlerini de engellemeye eğilim gösterebilirler. Vaktinizi nasıl bölüştüreceğinize karar verirken zorlanmanız mümkündür. Aklınıza ve mantığınıza kulak vermelisiniz. Devamını Okuyun…

Terazi burcu 3 Şubat 2021

Sürekli hareket halinde kalabileceğiniz, koşuşturmaca ile geçecek bir gün yaşayabilirsiniz. Bu yoğunluğun sebebi, bir süredir ihmal ettiğiniz veya ertelediğiniz işlerin birikmiş olması olabilir. Bu işleri yetiştirmeye çalışırken acele etmemeli, bazı noktaları gözardı etmemeye özen gösterin.

Bugün başkalarının sırlarını saklama konusunda zorlanabilirsiniz. Dedikoducu içgüdülerinizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin! İyi bir dost olun ve ağzınızı sıkı tutun. Devamını Okuyun…

Akrep burcu 3 Şubat 2021

Maddiyat ile ilgili konuları ön planda tutacağınız bir gün geçirmeniz mümkündür. Çok da gerekli olmadığını düşündüğünüz şeyler için yapıp durduğunuz harcamaları kısmak ve hiç gerekli olmadığına kanaat getirdiğiniz lüks tüketimlerinizden vazgeçmek gibi kararlar verebilirsiniz.

Bugün başkalarının yanındayken merakınızı kontrol altında tutun. Çok fazla araştırma sorusu sormak akıllıca değildir. Ortaya çıkarabileceğiniz tonlarca ilginç şey olsa da, yanlış kişiye yanlış şeyi sorma olasılığınız daha yüksektir. Bunun yerine gönüllü bir şekilde bilgi vermelerini bekleyin. Devamını Okuyun…

Yay burcu 3 Şubat 2021

Gün içinde planlarınız ve beklentileriniz için mücadele vermek durumunda kalabilirsiniz. Küçük tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Fevri çıkışlar yapmamaya özen gösterin. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. İşten gelen kısmetler olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda destek alabilirsiniz.

Pahalı şeyler alma keyfini çıkarmak için iyi bir zaman değil. Bu davranış sadece cüzdanınızdaki parayı tüketmekle kalmaz, muhtemelen umutlarınızıda tüketir. Enerjiniz şu anda büyük bir savurganlık için pek doğru değil. Devamını Okuyun…

Oğlak burcu 3 Şubat 2021

Çevresel ilişkilerinizi ve yakınlarınızı eleştirmek için birçok neden ortaya çıkacaktır. Beklentilerinizin kısa sürede gerçekleşmesi için sabırlı bir yapı sergiliyor, değerlerinize sahip çıkmayı seviyorsunuz.

Uzun bir aradan sonra eşiniz ile birlikte çok keyifli bir gün geçireceksiniz. Finansal durumunuzu iyileştirebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. En yakın arkadaşınızı arayın ve eğlenceli bir şeyler yapın. Devamını Okuyun…

Kova burcu 3 Şubat 2021

Eğlence içerikli çeşitli sosyal faaliyetlerin yanında, kalabalık toplantılara da katılabilir ve önemli bir maddi konu üzerinde tartışabilirsiniz. Maddi olarak ortaklık kurduğunuz bir kişi veya maddi açıdan bağımlı olduğunuz bir insan ile mevcut durum hakkında konuşmak isteyebilirsiniz.

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde hayatınızdaki kadın figürlerle anlaşmakta zorlanabilir, dedikodu ve yanlış iletişimden yana sıkıntı yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında içsel gücünüzü geri kazandığınız, motive ve ilişkilerde beklentilerinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Okumaya Devam Edin

Balık burcu 3 Şubat 2021

Gün içinde sizi yoran ve yıpratan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Endişe duyduğunuz konular zihninizi yorabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba sarf etmeniz gereken zamanlardasınız. İşlerinize yön kazandırmak için tüm engelleri açmaya hazırsınız.

Para meselelerine yeni gözlerle bakmanın ve belki de bir kez daha yeni fikirler üretmenin zamanı geldi. Yakın zamanda piyangoyu kazanamayacaksınız ancak bu hayal kurmamanız gerektiği anlamına gelmez! Küçük ama emin adımlar atarak ilerleyin. Devamını Okuyun…

Önceki yazıyı okuyun:
31 Ocak 2021 Koç Burcu
31 Ocak 2021 koç burcu yorumu

 31 Ocak 2021 Koç Burcu Yorumu ile siz de hayatınıza yön verebilirsiniz. Günlük burç yorumları ve ücretsiz tarot falı için

Kapat
[X]