31 Ocak 2021 koç burcu yorumu

 31 Ocak 2021 Koç Burcu Yorumu ile siz de hayatınıza yön verebilirsiniz. Günlük burç yorumları ve ücretsiz tarot falı için tıklayın.

31 ocak 2021 koç burcu yorumu

Bir süredir her şey yolunda gidiyordu ama şimdi önünüzde bir şey veya bir kişi engel olarak duruyor. Bu engellerin üzerinden atlamak için ne kadar güce ihtiyacınız olacağını hesaplayın veya bunlardan kaçınmanın daha kolay olup olmayacağını dikkate alın. Gücünüzü akıllıca kullanmanız gerekiyor. Küçük olayların sizi oyalamasına veya dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Enerjinizi ve kapasitenizi tek bir yöne odaklayın.

Ayrıca Okuyun

Dişinizi sıkın

Şu sıralar planlarınız pek yolunda gitmiyor. Belki de değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenmeniz gerekiyor. Ama hayal kırıklığınızın sizi kösteklemesine izin vermeyin, bilakis önünüzdeki hedeflere odaklanın. Ulaşmanız biraz daha uzun sürse bile, azim ve sebatla hedefinize mutlaka ulaşacaksınız.

Gecikmeler

Görünürde hiçbir neden yokken işleriniz durmaya başladı. Her ne kadar planlarınızın değişmesinden hoşlanmasanız ve programa sadık kalmak isteseniz de, önünüzdeki engelin etrafından dolaşarak ilerlemeye çalışmalısınız, yoksa tüm enerjiniz engeli imha etme çabalarıyla ziyan olacak. Hedefinizi ulaşmanız biraz daha uzun sürebilir, ama bunu yaparken çok daha değerli deneyimler kazanacaksınız.

 

TEK KART TAROT FALI 

 

Önceki yazıyı okuyun:
Marifetname seğirme-Marifetname’den Seğirmeler
Marifetname seğirme-Marifetname’den Seğirmeler

Marifetname’den Seğirmeler- Vücut Seğirmelerinin Anlamları Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretleri Anadolumuzda yetişmiş, önde gelen mutasavvıf ve mütefekkirlerinden biridir, Meşhur eseri Marifetname insan

Kapat
[X]