Boğa Burcu Özellikleri Aşk Para Kariyer-Boğa Akrep Uyumu

Boğa Burcu Özellikleri – Rezzan Kiraz

Boğa Burcu :”Boğa burçları inat etmeleriyle tanınır. Bir şeye karar verdiklerinde onları döndürmek zordur. Onların bu özelliği onu tutarlı biri yapar ama inatçılığı bazen çevresindekileri bezdirebilir .

Boğa burcu lüks şeylere para harcamaktan kaçınmaz. Yüksek standartta bir hayat yaşamak için de cebine her zaman parası olsun ister. Bu onu materyalist davranmaya yöneltebilir.

Boğalar dramayı çok sever. “Öldüm bittim” dedikleri Aslında Herkesin başına gelen şeylerdir ama boğa burcu öyle zamanlarda kendini dünyanın en şanssız insanı gibi gösterir.

Boğa burcu amacına ulaşmak için elinden geleni yapar. Çalışmaktan hiçbir zaman gocunmaz. Yeter ki bir hedefi olsun. Ulaşmak için gecesini gündüzüne katar. Boğa burcunun en güçlü özelliklerinden biri de ayaklarının yere basmasıdır. Bazı insanlar boğaları karamsarmış gibi düşünür Oysa boğalar Sadece gerçekleri işaret etmektedir. Boğa burcu gerçekçidir ama peşinde koştuğu şeylerinde bir an evvel olmasını ister Sabırsızlığından ötürü maalesef hem kendine hem de başkalarına sorun yaratır.

Boğaların doğasında ne yazık ki Kıskanma duygusu vardır. İstese de istemese de başkalarının sahip olduğu şeyler de gözlü kalır. Bu huyunu sevmez ama yine de vazgeçemez.

Boğa burcu çok güvenilirdir arkadaşları her türlü sırrını hiç çekinmeden onlara açar. Boğalar da ne olursa olsun bu sırları sonsuza dek saklar. Boğa’nın yaptığı şeyleri en çok eleştiren kişi bizzat kendisidir. Öyle ki bazen ipin ucunu kaçırıp kendisine haksızlık yaptığı bile olur. Boğalar hayatlarındaki tüm kararları kendisinin almasını ister başkalarının kararları onu strese sokar. Bir süre uymak zorunda kalsa bile bir noktadan sonra mutlaka yine kendi çizdiği Rotaya döner.”

Boğa burcunun aşk hayatı-Rezzan kiraz

“Boğa kadınının aşk hayatı çok sıra dışı çok farklı olabilir. Evet güçlü boğalar iktidarı ve gücü sembolize eder. Sabırlı ,serinkanlı, planlı, programlı hareket eden boğalar aşk hayatında da aynı şekilde ağır ağır ve planlı yaşar. Boğa insanı seçicidir. Kısaca kime aşık olacağını bilir.

O sıradan ilişkiler Asla yaşamaz .Boğanın en çok değer verdiği şey maddiyattır. ona daha iyi yaşam sunacak, daha kaliteli yaşam sunacak biri lazım.

Maddi güç kimde yüksekse daha çok Ona meyil edebilir. Çünkü o biraz lüksü, güzel yemekleri, sofraları çok önemser. Onu güzel yerlerde ağırlayacak insanlara özellikle çok değer verir .Eğer bir boğanın kalbini fethetmek istiyorsanız ona müthiş güzel sofralar ve yemekler hazırlayın .

Boğa boğaz demektir. Can boğazdan gelir. Boğa burcu da yeme içme ile ilgilidir. Hem ses tonları güzeldir hem de damak tatları güzeldir. Yani bir boğanın kalbine giden yol Boğazından geçiyor .Yeme içme ile Onu ikna edebilirsiniz.
Boğa burcu tenseldir özellikle cinsel dürtüleri de fazladır. Ama burada Venüs ‘ün kalitesi Venüs’ün estetiği ve güzelliğiyle kendini hemen belli eder.

Boğa yönetmek ister Yani hakimiyetini kurmak ister. Karşı cins üzerinde baskınlığı fazladır .Bir boğanın en çok anlaşacağı kişiler kendileri gibi toprak grupları ve su grupları olacaktır.

Karşısında kim var akrep erkeği var .En en en çok onu mutlu edecek olan kişi akrep olacaktır. Hani aradığı tensel zevkler vardı ya dokunmak gibi.. “Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca” sözü boğalar için söylenmiştir.

Akrep erkeği boğa kadını-Rezzan kiraz

işte onun karşısında akrep Aynen onun Bu duygularını çok fazla tatmin edecek doyurulacaktır. onu bu yönüyle de besleyecektir.

Dolayısıyla en uyumlu en ahenkli olacağı burç akrep burcu olacaktır. yalnız Akreplerin cebinde akrep vardır biraz cimrilikleri vardır. Aslında boğada tutumludur bütçesini gayet iyi dengeler. Belki bu noktada evliliğe kadar ki kısımda belki sorun olmaz ama evlendikten sonra bazen dengeler değişebilir. Başaklar ve oğlaklar anlaşacağı burçlar arasında. Balıklar akrepler ve yengeçler keza boğalar için uygun. Ama ateş ve özellikle hava grupları boğalar için çok tavsiye edeceğimiz burçlar değildir.”

Bazı Boğa Burcu Kadını Ünlüleri

Penelope Cruz

Demet Akalın

Ece Erken

Esra Erol

Eren Bakıcı

Michelle Pfeiffer

Önceki yazıyı okuyun:
Nefsin mertebeleri ve Rüyalari
Nefsin mertebeleri ve Rüyaları – Nefs rüyaları

Nefsin mertebeleri ve Rüyaları - Nefs rüyaları  Nefis Mertebeleri Rüyaları: Her insan Nefsin derecelerine göre rüyalar görmektedir. Kişinin, hangi nefsi

Kapat
[X]